Świat Wakacji

baner

  Godziny otwarcia

  Zapraszamy 7 dni w tygodniu
  pon-sob 10:00 - 20:00,
  niedz. 10:00 - 18:00

  We are open 7 days a week
  mon-sat 10am - 8pm,
  sun 10am - 6pm

  (+48) 508 312 614
  (+48) 790 400 450
  mail : biuro@swiatwakacji.pl

Wyjazd intergracyjno-motywacyjny - Egipt

Wyjazd intergracyjno-motywacyjny - Egipt

    

W lutym dla firmy Polymus Sp. z o.o. zorganizowaliśmy wyjazd intergracyjno-motywacyjny do Sharm el Sheikh, w Egipcie.
Wyjazd miał na celu lepsze wzajemne poznanie się pracowników firmy oraz zmotywowanie ich do jeszcze lepszej sprzedaży.
Trzydziestu najlepszych sprzedawców z całego kraju spotkało się w egzotycznej scenerii wybrzeża Sharm el Sheikh by wspólnie bawić się, spędzać czas i integrować.
W trakcie wyjazdu odbywały się dodatkowe zajęcia i warsztaty sprzedażowe, spotkania motywacyjne, uzupełniane to było wycieczkami fakultatywnymi, w tym niezapomnianym wieczorem beduińskim, rajdem safarii samochodami terenowymi po pustyni.
Nie mogło też zabraknąć wycieczki do Kairu, jak również kursu nurkowego na pobliskich rafach koralowych dla początkujących. 

   

   

Początkowo pomysł wyjazdu w środku zimy do Egiptu w charakterze typowo integracyjno – motywacyjnym dla wielu był mocno chybiony. Finalnie udało nam się przekonać osbowy decyzyjne, że Egipt to dobra destynacja na intergrację, połączoną z wypoczynkiem i zwiedzaniem. Cała kadra wyjazd ocenia na piątkę z plusem, a organizacja wycieczki, zaplanowanie czasu, zajęcia integracyjno-motywacyjne, a także relaks sprawiły, że w naszych oczach pobyt w hotelu Rehana Sharm Resort i opieka Świata Wakacji była na najwyższym poziomie.

   

 • Imieniny:
  Hieronima, Sebastiana, Ireny
 • Pogoda
 • Newsletter